i-MaS Instituut Mariaburcht - S.O. - Hasseltsedreef 115 - 3512 HASSELT (STEVOORT) - tel 011 31 15 17 - info@ i-mas.be

Kalender

  • September 2018

    • 03/09 : Onthaal eerstejaars om 9u
    • 03/09 : Onthaal nieuwe leerlingen om 9u30
    • 03/09 : Onthaal alle andere leerlingen om 10u30
    • 03/09 : Namiddag zijn de leerlingen vrij
    • 07/09 : Schoolfotograaf
    • 11/09 : Infoavond voor ouders 1ste jaar 18u30
    • 11/09 : Infoavond voor ouders 2de jaar 19u30
    • 13/09 : Infoavond voor ouders 3de + 4de jaar 18u30
    • 13/09 : Infoavond voor ouders 5de + 6de + 7de jaar 19u30
    • 18/09 : Klasdag voor alle leerlingen
    • 18/09 : Ouderraad om 20u
    • 27/09 : Portretklassenraden – leerlingen zijn vrij
    • 28/09 : Facultatieve verlofdag
  • Oktober 2018

    • 01/10 : 4VV Dag van het bos
    • 01/10 : 6SPW voorbereiding excursie Ninglispo
    • 01/10 : Fietseducatie 2de jaar
    • 01/10 : Klasdag met Arktos 3SD en 3O&R (NM)
    • 02/10 : Peace of cake actie
    • 02/10 : Fietseducatie 1ste jaar
    • 02/10 : 6SWA bezoekt bibliotheek
    • 02/10 : Klasdag met Arktos 3VV (NM)
    • 02/10 : 3O&R doet werkplekleren (NM)
    • 04/10 : Bedrijfsbezoek 3EC, 4EC, 5EMT en 6EMT
    • 05/10 : 6ASO/TSO excursie Ninglispo
    • 05/10 : Dag van de leerkracht
    • 05/10 : Saved by the bell
    • 08/10 – 16/11 : Stage 7OA
    • 09/10 : Getuigenissen Ecuadoraanse jongeren voor YOUCA DAY
    • 10/10 : SVS voetbal (NM)
    • 11/10 : Posterbeurs
    • 11/10 : 5RA, 5SD en 5OH excursie Antwerpen
    • 11/10 : 6OH project voeding
    • 12/10 : Posterbeurs
    • 15/10 – 16/11 : Stage 6OH
    • 16/10 : 6SW administratie inleefdagen
    • 16/10 : 1A + 1C biotoopstudie Nieuwenhoven
    • 18/10 : YOUCA  DAY 6de jaars
    • 18/10 : 1D + 1E biotoopstudie Nieuwenhoven
    • 19/10 : DWR1 voor alle leerlingen
    • 22/10 : Oudercontact 2de – 7de jaar van 16u – 20u
    • 23/10 : 5OH rusthuis Ter Koest (NM)
    • 24/10 : 6SW inleefdag
    • 24/10 : SVS – MOEV veldloop Hechtel
    • 25/10 : 6SW inleefdag
    • 25/10 : Oudercontact 1ste jaar van 16u – 20u
    • 26/10 : Schrijf-ze-VRIJdag
    • 26/10 : 6SW inleefdag
    • 26/10 : 5RA werkplekleren Kruidvat
    • 28/10 : Dwars Door Hasselt
    • 29/10 – 04/11 : Herfstvakantie
  • November 2018

    • 05/11 – 23/11: Stage 6SD
    • 05/11 : 4O&R + 4VV kringloopwinkel (NM)
    • 05/11 : 4SD opleiding PBM’s
    • 06/11 : Ouderraad om 20u
    • 06/11 : 6SW zorgberoepenrally + modemuseum
    • 07/11 : 5OH stagevoorstelling
    • 07/11 : 4SD kringloopwinkel
    • 07/11 : Olympiade Geografie (NM)
    • 09/11 : 6SW bezoek Carrefour
    • 12/11 : 6SW inleefdag
    • 13/11 : 5C&M workshop fotografie
    • 13/11 : 6SW inleefdag
    • 14/11 : 5ASO/TSO excursie Cosmodrome
    • 14/11 : 6SW inleefdag
    • 15/11 : 6ASO/TSO excursie Breendonk + Joodse wijk Antwerpen
    • 19/11 – 24/12 : Stage 5OH
    • 28/11 : SVS – Moev cyclo-cross MTB (NM)
    • 30/11 : DWR2 voor 2de + 3de graad BSO
  • December 2018

    • 06/12 : 6OH project voeding
    • 06/12 : 2BV/BD bezoekt Ikea
    • 07/12 : 3VV bezoekt rusthuis Terkoest
    • 10/12 : 5/6 SD examen VCA
    • 12/12 : 2BD bezoekt Winterland
    • 18/12 : Laatste examen
    • 18/12 : 3+4 O&R en 3+4 VV les tot 15u30
    • 18/12 : 5+6 RA en 5+6 OH en 7OA les tot 12u10
    • 19/12 : Klassenraden – leerlingen zijn vrij
    • 20/12 : Klassenraden – leerlingen zijn vrij
    • 21/12 : Afhalen rapport met ouders 10u – 12u of 15u – 19u
    • 22/12  – 06/01 : Kerstvakantie
  • Januari 2019

    • 07/01 : Start tweede trimester
    • 08/01 : Ouderraad om 20u
    • 10/01 : Vormingsdagen 3de jaar
    • 11/01 : Vormingsdagen 3de jaar
    • 24/01 : X-Mos 6de jaar
    • 25/01 : Pedagogische studiedag – Lln zijn vrij
    • 28/01 – 22/02 : Stage 6OH
  • Februari 2019

    • 07/02 : Studiekeuze 6de jaar 19u
    • 15/02 : DWR 1ste + 2de graad
    • 15/02 : DWR 2de + 3de graad BSO
    • 15/02 : 4VV grootouderfeest met basisschool
    • 25/02 – 29/03 : Stage 5OH
    • 26/02 : Ouderraad om 20u
  • Maart 2019

    • 04/03 – 10/03 : Krokusvakantie
    • 16/03 : Infovoormiddag leerlingen 6de leerjaar 10u – 13u
    • 18/03 – 29/03 : Stage 6C&M
    • 18/03 – 22/03 : Meeloopstage 7VMRM
    • 22/03 : DW 3de graad
    • 25/03 – 17/05 : Stage 7OA
  • April 2019

    • 01/04 : Oudercontact 3de graad 16u – 20u
    • 02/04 : Laatste examen
    • 02/04 : 3de graad les tot 15u30
    • 02/04 : 3+4 OR/VV les tot 15u30
    • 03/04 : 3de graad les tot 12u10
    • 03/04 : Leerlingen 1ste + 2de graad zijn vrij
    • 03/04 : Vertrek Italiëreis om 19u
    • 04/04 : Vertrek Parijsreis om 6u
    • 04/04 : Leerlingen 1ste + 2de graad zijn vrij
    • 05/04 : VM solidariteitstocht + viering
    • 05/04 : Rapport afhalen van 15u – 19u
    • 06/04 – 22/04 : Paasvakantie
    • 23/04 : Projectdag zeeklasse 1ste jaar
    • 23/04 : Ouderraad om 20u
    • 23/04 – 14/05 : Stage 6SD
    • 23/04 – 24/05 : Stage 6OH
    • 24/04 – 26/04 : Zeeklasse 1ste jaar
    • 25/04 : Relatiedag 4de jaar
    • 26/04 : Relatiedag 4de jaar
    • 29/04 : 6EMT dag van de economie
  • Mei 2019

    • 01/05 : Dag van de arbeid – Lln zijn vrij
    • 05/05 : Openschooldag 13u – 17u
    • 14/05 : Sportdag
    • 16/05 : Studiekeuze 2de jaar om 18u30
    • 16/05 : Studiekeuze 4de jaar om 19u30
    • 17/05 : 5ASO / TSO bezoekt Ieper
    • 20/05 – 14/06 : Stage 5OH
    • 29/05 : DWR alle leerlingen
    • 30/05 : O.H. Hemelvaart – Lln zijn vrij
    • 31/05 : Vrije dag
  • Juni 2019

    • 10/06 : Pinkstermaandag – Lln zijn vrij
    • 21/06 : Laatste examen
    • 24/06 : Delibererende klassenraden – leerlingen zijn vrij
    • 25/06 : Delibererende klassenraden – leerlingen zijn vrij
    • 26/06 : Delibererende klassenraden – leerlingen zijn vrij
    • 26/06 : Proclamatie 6de + 7de jaar om 19u
    • 27/06 : Delibererende klassenraden – leerlijn zijn vrij
    • 27/06 : Afhalen rapport met ouders van 15u – 19u
    • 27/06 : Inschrijvingen van 15u – 19u
    • 28/06 : Afhalen rapport met ouders van 10u – 12u
    • 28/06 : Inkijken examens na afspraak van 13u –  15u
    • 29/06 : Inschrijvingen van 10u – 16u
  • Juli 2019

    • 01/07 : Inschrijvingen van 10u – 20u
    • 02/07 : Inschrijvingen van 10u – 18u
    • 03/07 : Inschrijvingen van 10u – 18u
    • 04/07 : Inschrijvingen van 10u – 18u
    • 05/07 : Inschrijvingen van 10u – 18u
    • 06/07 : Inschrijvingen van 10u – 12u
    • 08/07 : Inschrijvingen van 10u – 18u
    • 09/07 : Inschrijvingen van 10u – 18u
    • 10/07 : Inschrijvingen van 10u – 18u
    • 11/07 – 15/08 De school is gesloten
  • Augustus 2019

    • Van 16/08 tot 31/08 elk werkdag inschrijvingen van 10u – 18u
    • 27/08 : Bijkomende proeven om 9u
    • 28/08 : Bijkomende proeven om 9u
    • 28/08 : Bijkomende proeven LO om 13u
    • 29/08 : Deliberaties bijkomende proeven